Diecezjalne rekolekcje pasyjne w Przesiece

Diecezjalne Rekolekcje Pasyjne dla dzieci i młodzieży

Jelenia Góra / Przesieka 2018

1. Ustalony termin: 23 marca- 25 marca

2. Zakwaterowanie: Tak jak w zeszłym roku: Pensjonat Markus (http://www.karkonosze-przesieka.pl/) w pokojach 3-6 osobowych każdy z własną łazienką.

W obiekcie (4 kondygnacje) znajduje się 59 komfortowych pokoi z kompletnie wyposażoną łazienką, siecią komputerową, telefonem i TV (w tym 6 apartamentów ). Każdy z pokoi ma wyjście na taras widokowy.

W Markusie znajduje się sala jadalniana (z dużym zapleczem kuchennym), sala taneczna, sala konferencyjna, duża wygodna siłownia, winda, sauna. Na każdym z pięter jest wygodny kącik wypoczynkowy. Markus Pensjonat nad Potokiem otoczony jest działką o powierzchni około 2,5 ha. Teren jest ogrodzony i pięknie zagospodarowany (starodrzew i nowe nasadzenia krzewów i kwiatów). Przez teren ośrodka przepływa górski strumień. Na jego terenie znajduje się boisko do siatkówki/koszykówki, 2 miejsca do grillowania (1 zadaszone altaną ) i ognisko, plac zabaw. Obiekt posiada 2 parkingi dla gości

  1. Koszt: 160zł osoba
  2. Wyżywienie:

23.03- kolacja

24.03- śniadanie, obiad, podwieczorek (owoc), kolacja/ ognisko z kiełbaskami do wyboru w piątek lub sobotę.  

25.03 śniadanie + prowiant na drogę

  1. Przejazd do Cieplic na nabożeństwo niedzielne:przejazd autobusami, samochodami.  
  2. Zgłoszenia: Uprzejmie proszę o zgłoszenia na przygotowanym , załączonym formularzu. Na zgłoszeniu w tabeli „pokój” proszę przydzielić dzieci razem po 3 lub 4. W miarę możliwości uwzględnimy je przy rozdysponowaniu pokoi. Uprzejmie informujemy, że w dniu przyjazdu zmiany zakwaterowania będą trudne do przeprowadzenia. Zgłoszenia prosimy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie 15 marca 2018 do godziny 23:59.
  3. Tegoroczne Rekolekcje zostaną wzbogacone o przedstawienie Teatru Dobrego Serca, planujemy wyjście w góry, spacery, prelekcje i inne ciekawe zajęcia. Serdecznie zapraszamy!